Odwiedziny chorych dzieci w Dniu Dziecka

1 czerwca 2015 roku z okazji Dnia Dziecka przedstawiciele Caritas naszej diecezji z ks. Adamem Sobczakiem – dyrektorem Caritas obdarowywali prezentami dzieci, które w tym czasie przebywały w szpitalach naszej diecezji. W godzinach popołudniowych odwiedzili oddział dla dzieci w

ARION Szpitale sp. z oo Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju

Dzieci i ich rodzice byli zaskoczeni tą wizytą. Był to czas, w którym chociaż przez chwilę dzieci mogły zapomnieć o swoim cierpieniu i cieszyć się z tak miłej niespodzianki. Wśród przedstawicieli Caritas naszej diecezji była również Aneta Tryniecka – koordynator diecezjalny wolontariatu Caritas, ks. Grzegorz Kawa – kapelan szpita oraz Mirosław Kita – koordynator Caritas rejonu biłgorajskiego i sekretarz Zarządu Diecezjalnego Wolontariatu.