Mecz charytatywny dla Emilki

Z inicjatywy społeczności Zespołu Szkół w Oleszycach przy współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu oraz Akademii Sportu w Lubaczowie 25 września o godz. 16:00 na hali sportowej przy Gimnazjum nr 2, odbędzie się mecz piłki siatkowej pomiędzy SSPS Czarni OleszyceAS Procadia Lubaczów.

W trakcie trwania meczu zostanie przeprowadzona licytacja, z której dochód całkowicie zostanie przeznaczony na leczenie choroby nowotworowej Emilki Jasic z Oleszyc. Licytowane będą m.in.: koszulki oraz piłki klubowe drużyny Asseco Resovia i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Uczniowie ZS w Oleszycach częstować będą ciastem swojego wyrobu, a animatorzy zadbają o najmłodszych (malowanie buziek, zabawki z balonów).

Zbiórka będzie przeprowadzona we współpracy Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Emilka ma za sobą operację wycięcia guza mózgu, chemioterapię i 33 cykle radioterapii. Ratunkiem dla niej  może być terapia dr. Burzyńskiego, ale ta niestety jest bardzo droga.
W imieniu rodziny prosimy o wsparcie finansowe na leczenie Emilki.

MG