Relacja z Charytatywnego Meczu Siatkówki dla Emilki z Oleszyc

Na hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie odbył się (25.09) Charytatywny Mecz Piłki Siatkowej dla 12-letniej Emilki z Oleszyc. W turnieju zagrały drużyny SSPS Czarni Oleszyce – AS Procadia Lubaczów.

Monika Błaż, dyrektor Zespołu Szkół w Oleszycach w rozmowie z Anną Głowacką informowała o przeprowadzonej rozgrywce sportowej.

Młodzież z Zespołu Szkół w Oleszycach również włączyła się w zbiórkę pieniędzy dla chorej Emilki – dodała Monika Błaż.

Uczestnicy loterii w trakcie meczu licytowali m.in.: koszulki oraz piłki klubowe drużyny Asseco Resovia i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Uczniowie ZS w Oleszycach częstowali przybyłych na mecz ciastem, zaś animatorzy organizowali czas najmłodszym. Zbiórka została przeprowadzona dzięki wolontariuszom Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.