Zachęta dla SKC i PZC do włączenia się w obchody Dnia Świętości Życia

Fundacja Małych Stópek oferuje możliwość skorzystania z darmowych materiałów o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, zwłaszcza przed 25 marca – Uroczystością Zwiastowania Pańskiego – Dniem Świętości Życia.

Razem z Fundacją Małych Stópek wychodzimy z propozycją nowej gazety (wydanej w bardzo dobrej jakości) o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (DADP). Jest to specjalnie przygotowana gazeta (darmowa co do druku i wysyłki), z której można dowiedzieć się na czym polega DADP, dlaczego jest tak ważna, jak ją podjąć, co dalej po DADP, świadectwa osób, które podjęły się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

W załączeniu przesyłamy podgląd gazety, celem zapoznania się z jej treścią.

Indywidualne zamówienia (każda ilość) gazety o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, można składać pod adresem e-mail: [email protected] albo numerem telefonu: +48 791 138 902.

Podgląd gazety (pdf)