Warto być Polakiem – zaproszenie

Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu i Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu serdecznie zapraszają na wydarzenie pn. “Jan Paweł II – posłaniec odrodzenia wolności, dziedzictwa, patriotyzmu”.

Będą to konferencje i homilie wygłoszone przez Ks. prof. dr hab. Pawła Bortkiewicza TCh.

12.06.2020r. (piątek):

godz. 17.00 – w 21. rocznicę pobytu papieża Jana Pawła II w Zamościu konferencja nawiązująca do słów świętego Jana Pawła II z pielgrzymki do Zamościa pn. „Świętość i godność stworzenia – przesłanie Świętego Jana Pawła II na kryzys roku 2020″.

godz. 18.00 – Eucharystia

godz. 19.00 –  kolacja – plebania

13.06.2020r. (sobota) godz. 17.00 – konferencja  „Polska – to imię nas określa, zobowiązuje, kosztuje… Święty Jan Paweł II o patriotyzmie”.

14.06.2020r. (niedziela) – homilie podczas Mszy Świętych nawiązujące do nauczania Świętego Jana Pawła II.

Z wyrazami szacunku

Ks. Miłosław Żur                                                          Małgorzata Farion

Proboszcz Parafii pw. MB Królowej Polski             prezes Stowarzyszenia Sympatyków OTK