SKC z Zamościa na paintballu w Szewni Dolnej

Grupa wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 7 i 4 oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Ojca Pio spędziła niedzielne, słoneczne popołudnie w Szewni Dolnej, uczestnicząc w rozgrywkach paintballowych.

Po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa i założeniu odpowiedniego stroju, wolontariusze przystąpili do bitwy. Pierwsza została wygrana przez drużynę “żółtych”, a 2 kolejne przez “czerwonych”. Po wyczerpujących rozgrywkach wszyscy posilili się pieczoną w ognisku kiełbasą i ciepłą herbatą. Pomimo zmęczenia, był to świetnie spędzony czas.

Działanie odbywa się we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci i Młodzieży ,,JESTEM” im. Św. Jana Bosko w Hrubieszowie i jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.