Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim z wizytą w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym „Gawra”

MAJDAN 1

Adwent to szczególny czas, w którym dzielimy się dobrem i radością z innymi, oczekując na Boże Narodzenie. Dlatego po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim wybrali się do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego „Gawra”.

MAJDAN 1

Pod opieką pań Joanny Wakoń i Aliny Gontarz wolontariusze Szkolnego Koła Caritas 17 grudnia kolędowali z podopiecznymi i pracownikami placówki. Wspólny śpiew pięknych, polskich kolęd przy akompaniamencie gitary wywołał wielką radość i zadumę nad tajemnicą wcielenia.

Życzenia złożone przez uczniów, a także piękne kartki świąteczne wykonane w ostatnim czasie przez wolontariuszy wywołały nie tylko szeroki uśmiech na twarzach, ale również łzy wzruszenia.Wizyta ta zapewne na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów oraz pensjonariuszy.

Nasze działania pokazują, że często potrzeba niewiele, aby wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Taka forma uczy również tego co w życiu jest bardzo ważne: wrażliwości, cierpliwości a przede wszystkim bezinteresowności.

Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły za przyłączenie się do podejmowanych akcji!

MAJDAN 2

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz