Paintball w Szewni Dolnej

Dnia 29 września grupa 45 wolontariuszy z trzech SKC rejonu biłgorajskiego uczestniczyła w rozgrywkach paintballowych zorganizowanych przez Caritas naszej diecezji w Szewni Dolnej. W niedzielne popołudnie dwie drużyny po godzinnym szkoleniu stanęły do walki. Najpierw gra toczyła się na polu, potem przeniosła się do lasu. Po przerwie na ognisko i kiełbaski drużyny znowu walczyły na polu. Dzięki profesjonalnej obsłudze czuwającej nad bezpieczeństwem uczestników każdy wracał zadowolony z tak spędzonej ostatniej niedzieli września. Wszyscy chętnie przyjechaliby jeszcze raz zmierzyć się w innych grach, które oferuje poligon paintball’owy KONTRA.

Działanie odbywa się we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci i Młodzieży JESTEM im. Św. Jana Bosko w Hrubieszowie i jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.