Gala Wolontariatu – zaproszenie

Drodzy Wolontariusze, Diecezjalni Koordynatorzy Wolontariatu, w imieniu Caritas Polska, z ogromną radością pragnę zaprosić Was do udziału w Gali Wolontariatu, która odbędzie się 10 października 2020 r. Spotkanie z Wami jest dla nas wyjątkowo ważne, dlatego chcemy stworzyć przestrzeń do rozmów oraz inspiracji.

W tym roku Gala Wolontariatu odbędzie się na platformie internetowej Teams w godzinach 10.00-14.15 i jest wpisana w obchody 30-lecia Caritas Polska.

Wydarzenie jest świętem wolontariuszy, koordynatorów i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą działać w sposób kreatywny, aktywny i angażujący. To okazja do wymiany doświadczeń, do dzielenia się i brania, do zauważenia, czym jest wolontariat, jak działamy, co jest dla nas wyzwaniem.

Spotkanie odbędzie się w specjalnie zaprojektowanych i moderowanych pokojach wirtualnych. Nie zabraknie webinariów, które będą okazją do poznania różnych perspektyw, zdobycia nowej wiedzy, inspirujących podróży w głąb siebie, świeżego przyjrzenia się temu, co nas otacza, i poznania osób, które chcą i potrafią zmieniać świat.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Waszą obecność.

ks. Marcin Jakubiak
dyrektor
Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej