Tenis w MOW’ie w Lubaczowie

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Lubaczowie w porozumieniu z Caritas Polska zorganizował zawody sportowe w tenisie stołowym.

Te sportowe zmagania zostały zorganizowane w ramach projektu „Czas na Młodzież 2019”. Zajęcia i turniej odbyły się w ramach Młodzieżowej Akademii Kompetencji. W zawodach wzięła udział młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lubaczowie i młodzież z Zespołu Szkół Techniczno – Zawodowych w Tomaszowie Lubelskim. Tenisowe rozgrywki mogły się odbyć dzięki wsparciu Caritas Polska, mówi Koordynator Projektu „Czas na Młodzież 2019”, Marta Mirkowska:

Taki turniej daje możliwości większego rozwoju i integracji młodzieży, dodaje opiekun Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół Techniczno – Zawodowych im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim, Ksiądz Tomasz Szady:

Dla zwycięzców turniej zostały przygotowane medale, puchary i okolicznościowe dyplomy.

Ks. Mariusz Pastuszak