Zbierali po raz VII!

W Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie zorganizowano
VII Kiermasz Ciast i Ozdób Świątecznych.

Pachnąca ciastkami i ciastami impreza odbywała się pod opieką Szkolnego Koła „Caritas” i Samorządu Uczniowskiego oraz pani Ewy Misztal i pani Pauliny Kęckiej.

Do przedświątecznej akcji włączyli się uczniowie, rodzice, Koło Gospodyń Wiejskich „Zaorendzianki”, nauczyciele, pracownicy szkoły i pracownicy Urzędu Gminy Tereszpol.

Uczniowie z klas IV – VIII wraz z rodzicami upiekli smaczne ciasta i ciastka. Obok ciast – ciekawie prezentowały się świąteczne ozdoby wykonane przez uczniów klas III – VII.

Na szkolnym holu (z zachowaniem pandemicznych odstępów i obostrzeń) było smacznie, wesoło, kolorowo, muzycznie, serdecznie i przedświątecznie. Uczestnicząc w kiermaszu ciast i ozdób świątecznych, uczniowie pomagali choremu i potrzebującemu chłopcu – siedmioletniemu Mateuszowi Feręcowi z Biłgoraja. Zebrane w akcji pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dziecka.