Wsparcie Fundacji PKO Banku Polskiego na rzecz uchodźców

Kolejny dzień – poświecenie samochodów.

W dniu 08.03. 2022 r.  Biskup Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej Marian Rojek  dokonał  błogosławieństwa 3 aut, które Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej  otrzymała w darze  od Fundacji PKO Banku Polskiego.

Składamy serdeczne podziękowania Fundacji PKO Banku Polskiego za tak wielki dar dla nas. Dzięki tym samochodom  dotrzemy bez problemu wszędzie tam gdzie nas potrzebują!

Jeszcze dziś kierunek Ukraina z wypełnionymi po brzegi busami!  Dzięki pracy wolontariuszy do Lwowa dostarczony został transport leków i żywności.  Ze środków z Fundacji PKO Banku Polskiego zostały pokryte koszty paliwa oraz zakup niezbędnych produktów do przygotowania kanapek, które zostały rozdane przez naszych wolontariuszy osobom czekającym na dworcu we Lwowie.