Kolejny konwój humanitarny

Z Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej 30 kwietnia wyruszył kolejny konwój humanitarny. W skład konwoju wchodziło 7 samochodów dostawczych, wypełnionych po brzegi specjalnie przygotowanymi pakietami z żywności i artykułami higienicznymi. Dary zostały pozostawione we Lwowie, a stamtąd przekazane ludziom zamieszkującym północne rejony obwodu kijowskiego oraz Charkowa.  Oczywiście  nie zapomnieliśmy też  o  Siostrach  Dominikankach z  Sobotniej Szkoły Języka Polskiego w Żółkwi, które jak zwykle były bardzo wdzięcznie za okazaną pomoc.

Tego dnia odwiedziliśmy także szpital wojskowy we Lwowie.  Uczestniczyliśmy tam w spotkaniu  mającym na celu nawiązanie stałej współpracy.

Był to kolejny transport i kolejne nowe osoby, które włączają się w niesienie pomocy humanitarnej na Ukrainie. Tym razem do Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w udzieleniu pomocy humanitarnej przyłączyli się:

1. PKO Bank Polski
  25. Damian Waga
  26. Roman Furman
  27. Maciej Wolicki

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i wolontariuszom, że jesteście z nami!  Bez Was ta pomoc nie byłaby możliwa.