Kolejny konwój na Ukrainę

7-go maja Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej zorganizował kolejny konwój na Ukrainę. Trzy busy pełne żywności i lekarstw pojechały do Żółkwi. Do mieszkańców trafiły specjalnie przygotowane paczki. Jedna paczka zawiera produkty żywnościowe, które wystarczą dla rodziny na tydzień. Dzięki pomocy naszych Ukraińskich przyjaciół paczki z żywnością i lekami przekazane zostaną także ludziom zamieszkującym rejony Kijowa.

Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej oraz nasi wschodni sąsiedzi składają wielkie podziękowania dla darczyńców i wolontariuszy, którzy uczestniczą w niesieniu pomocy humanitarnej na Ukrainie. Dzięki Waszej sile, wytrwałości i ciężkiej pracy możemy organizować kolejne konwoje. Wasza pomoc zmienia los Ukraińców który zostali dotknięci wojną. Dziękujemy wszystkim którzy i tym razem przyczynili się do wsparcia naszych działań na rzecz Ukraińskiej ludności. A byli to:

1. Caritas Polska
  2. PKO Bank Polski