Świąteczny koncert w Tomaszowie Lubelskim.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim przygotowali świąteczny koncert instrumentalno-wokalny, który zaprezentowali we wtorek 20 grudnia 2022 r. podczas spotkania opłatkowego dla seniorów. W tradycyjnym opłatku obok grupy seniorów z terenu miasta wzięli też udział członkowie Klubu Seniorów LTM.

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście:
ks. dziekan Grzegorz Chabros, ks. proboszcz Jerzy Sopel, ks. Krzysztof Groszek i ks. proboszcz parafii prawosławnej Dariusz Wasiluk.

Władze samorządowe reprezentował burmistrz Wojciech Żukowski, Mirosław Fus przewodniczący Rady Miasta oraz Monika Pikuła, Ryszard Szczepaniuk, Halina Stefanik oraz pracownicy MOPS. Organizatorem corocznego spotkania opłatkowego jest burmistrz miasta Wojciech Żukowski we współpracy z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Adamem Skorniewskim.