Caritas Zamość – Fundacja PZU – transport do Kijowa

W dniu 16 marca 2023r z magazynu Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej znajdującego się na terenach Zamojskich Zakładów Zbożowych wyruszył transport humanitarny organizowany we współpracy z Fundacją PZU. Tir został zapakowany  przedmiotami, które mają na celu zapewnić pomoc w sytuacji braku energii elektrycznej tj. power banki, agregaty, śpiwory, lampki. Tym razem pomoc humanitarna została dostarczona do PrAT SK PZU Ukraina w Kijowie w dniu 21 marca. Transport odbierał osobiście Jacek Adrian Matusiak Prezes Zarządu Grupy PZU Ukraina i Ernest Bejda Członek Zarządu PZU S.A. Prezes Zarządu  PrAT SK PZU Ukraina przekaże powyższe przedmioty pracownikom PZU na Ukrainie.

Serdeczne podziękowania składamy Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, dzięki której  pomoc została bezpiecznie dostarczona do Kijowa!

“Projekt realizowany w ramach partnerstwa Caritas Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej z Fundacją PZU”