Turniej dla Antosia

W dniu  18.04.2023r  w  Clubie  ABSENS CARENS  w  Hotelu Artis  odbył się turniej charytatywny.  Była to pierwsza edycja turnieju o puchar wiceministra sprawiedliwości  dr Marcina Romanowskiego. Dochód z niego przeznaczony został dla Antosia, który cierpi na rzadką mutacje genetyczną.

W turnieju wzięli udział :

• Drużyna żołnierzy 18 Pułku Przeciwlotniczego;
  • Drużyna żołnierzy  3 batalionu Zmechanizowanego w Zamościu;
  • Drużyna żołnierzy 25 batalionu lekkiej Piechoty OT w Zamościu;
  • Drużyna Komendy Policji w Zamościu;
  • Drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu;
  • Drużyna Lasów Państwowych (Nadleśnictwa Zwierzyniec, Biłgoraj,  Tomaszów Lubelski);
  • Drużyna Centrum Cyberbezpieczeństwa;
  • Drużyna Zakładu Karnego w Zamościu.

Po zawodach odbyło się uroczyste wręczenie nagród,  zwycięzcom turnieju zostały wręczone pamiątkowe puchary.  Dziękujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju i okazały wielkie serca.  Każdy z Was jest zwycięzcą!

Organizatorem turnieju był  Zakład Karny w Zamościu, jednym z partnerów był nasz Caritas. Całe wydarzenie odbyło się pod patronatem wiceministra sprawiedliwości dr  Marcina Romanowskiego.