„Caritas Zamość – najbardziej potrzebującym!”- projekt Caritas skierowany do potrzebujących mieszkańców naszej diecezji

Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej we współpracy z Fundacja PGE rozpoczyna realizację projektu „Caritas Zamość – najbardziej potrzebującym!”

Pomoc kierowana jest do osób z terenu diecezji zamojsko lubaczowskiej, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej lub zostały dotknięte sytuacją kryzysową, problemami opiekuńczo-wychowawczymi. Pomoc kierujemy tez do seniorów, osób niepełnosprawnych, rodzin dotkniętych szeregiem problemów społecznych.

Projekt obejmuje szerokoprofilowe działania pomocowe skierowane do osób najbardziej potrzebujących, mając na uwadze charytatywny profil działalności naszej organizacji. W ramach realizacji zadania oferujemy szereg działań integracyjnych, międzypokoleniowych oraz wsparcie rzeczowe, pod kątem indywidualnych potrzeb osób i rodzin.

Dziękujemy Fundacji PGE za współpracę i wsparcie tak ważnej dla nas inicjatywy!

“Projekt realizowany w ramach współpracy Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej z Fundacją PGE”