Zgodnie z Regulaminem Konkursu “Po Prostu… Dar z Siebie” poniżej przedstawiamy listę laureatów i nagrodzone prace. Sposób i miejsce wręczenia nagród będzie konsultowany z zainteresowanymi osobami.
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
MIEJSCE I
Patrycja Stępień Kl. III Technikum Fryzjerskie
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
MIEJSCE II
Julia Wiesiołek Kl. II B5
Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju
MIEJSCE III
Karolina Krzysztoń Kl. II D
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-IV
MIEJSCE I
Anna Kurko Kl. III
Szkoła Podstawowa Im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Bukowinie
Lidia Łagoda Kl. I
Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
MIEJSCE II
Szymon Nizioł Kl. III
Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
MIEJSCE III
Michał Wójcik Kl. IV
Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
Emilia Mazurek Kl. IV
Szkoła Podstawowa nr 3 im Doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY V-VIII
MIEJSCE I
Emilia Wojciechowska KL. VI
Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie
Wiktoria Zawrotniak KL. VI
Szkoła Podstawowa nr 6 Im. Szymona Szymonowica w Zamościu
MIEJSCE II
Zuzanna Tychlowiec KL. VIII
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Michalowie
Milena Krawczyk Kl. V
Szkoła podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Szarowoli
MIEJSCE III
Gabriela Kania kl. VII a
Szkoła Podstawowa nr 6 Im. Szymona Szymonowica w Zamościu
Katarzyna Ciećko Kl. VIII
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Krynicach
WYRÓŻNIENIA
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
Aleksandra Pachla Kl. IV
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu
Kinga Bilska Kl. II
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu
SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY V-VIII
Daniela Mbas Kl. VII
Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi Im. Adama Mickiewicza w Zamościu
Julia Jedynak Kl. VII
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
Anna Jaroszyńska Kl. VII
Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie
SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-IV
Agata Winiarczyk Kl. II
Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
Filip Kondrakiewicz Kl. II
Zespół Szkół w Sitnie Im. Wandy Popławskiej
Dominik Jurczyszyn Kl. I
Szkoła Podstawowa nr 3 im Doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
Wiktoria Mikuła Kl. III
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łuszczaczu
Dawid Koszel Kl. IV
Szkoła Podstawowa Im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Bukowinie
Natalia Nizioł Kl. I
Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
Magdalena Kudyk Kl. IV
Szkoła Podstawowa w Pniówku
FOTOGALERIA