Caritas rośnie!

Dołączają do Dzieła Caritas kolejni ludzie Wielkiego Serca. Dzięki życzliwości Dyrektora i Pracowników Katolickiego Radia Zamość,nasze więzi i współpraca zacieśniają się.

Pragnę oficjalnie przedstawić Rzecznika Prasowego Caritas Diecezji Zamojsko-LubaczowskiejPanią Małgorzatę Godzisz. Pani Małgorzata pracuje w Katolickim Radiu Zamość i pełni funkcję Sekretarza Redakcji. Od dawna angażuje się w niesienie pomocy chorym i potrzebującym. Ściśle współpracuje z osobami niepełnosprawnymi, niewidomymi i wykluczonymi społecznie.

Administratorem strony internetowej www.zamość.caritas.pl został Pan Andrzej Rzemieniak. Szef Działu Promocji i Reklamy Katolickiego Radia Zamość. Pan Andrzej we współpracy z twórcą naszej strony www, Panem Mirosławem Świerzakiem będzie wprowadzał wszystkie ważne informacje dotyczące działań Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Pani Małgorzata i Pan Andrzej mają odpowiednie przygotowanie i wieloletnie doświadczenie w swojej pracy, a dzisiaj swym bogactwem pragną podzielić się także w Caritas.

Przy tej okazji, pragnę podziękować Ludziom Wielkiego Serca: Koordynatorom, Opiekunom i Wolontariuszom za wasz wkład w to, że Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej istnieje w mediach. Dzięki tym działaniom więcej osób wie o uczynkach miłosierdzia, które realizujemy i w które mogą oni sami się włączyć.

Dziękuję Panu Mirkowi Świerzakowi za stworzenie strony internetowej, Pani Anecie Trynieckiej i Panu Kamilowi Małkiewiczowi za obecność na Facebooku. Dziękuję wszystkim, którzy zamieszczali do tej pory relacje i zdjęcia z akcji Caritas.

Z całego serca dziękuję Wam!

ks. Adam Sobczak,
Dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej