grafika wielkanoc

Życzenia Wielkanocne 2018

Drodzy Wolontariusze, Pracownicy, Przyjaciele, Darczyńcy… Ukochani! Wyobraźcie sobie zdumienie i szczęście Apostołów, gdy stanął między nimi żywy Jezus – Zmartwychwstały. Gdy zdumieni nie dowierzali swoim oczom, pokazał ręce i bok, a potem usiadł i jadł z nimi…

20180323 091525

Hrubieszów. Dar dla seniora

Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn. Wolontariusze z Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie i tym razem byli gotowi nieść pomoc osobom starszym, chorym i samotnym. Od środy popielcowej do 21 marca br.  trwała akcja pod hasłem „Dar Juniora dla Seniora”.

20180323 091525

Hrubieszów. Dar dla seniora