Konkurs „Mój różaniec dla Jana Pawła II” rozstrzygnięty!

„Różaniec – to skarb, który trzeba odkryć”
Jan Paweł II

 

Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. Dlatego w tym okresie w naszej szkole został ogłoszony konkurs „Mój różaniec dla Jana Pawła II”. Jego adresatami  byli uczniowie klas I – VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były to: drewniane koraliki, makaron, chrupki, kwiatki, cieciorka itp. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka. Komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureata…

 W wyniku obrad jury wybrano następujących zwycięzców:

  1. Maja Dołęska I miejsce
  2. Anna Koman I miejsce
  3. Kinga Żołynia II miejsce
  4. Amelia Gargol III miejsce
  5. Magdalena Rawiak III miejsce
  6. Magdalena Chodara III miejsce

 Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, ciekawe nagrody oraz słodkości.

Pięknie wykonane różańce możemy podziwiać na wystawie w naszej szkole. Organizatorami konkursu byli: Anna Krzaczek, ks. Mateusz Kicka, Joanna Wakoń

Nagrody dla uczestników zostały zakupione z projektu „Senior Caritas”, w którym uczestniczy Parafialny Zespół Caritas z Józefowa.

Wszystkim z serca  dziękujemy.