Wsparcie akcji PSONI „Kilometry Dobra” – SKC ze Szkoły Podstawowej w Zawalowie

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu organizuje X Kampanię ,,Kilometry Dobra”. Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zwróciło się do SKC w Zawalowie z prośbą o przeprowadzenie zbiórki gadżetów na loterię fantową, która odbędzie się 24 marca w galerii Twierdza w Zamościu. Wspólnymi siłami udało nam się uzbierać dużo maskotek i przyborów szkolnych. Środki finansowe uzyskane z loterii zostaną przeznaczone na adaptację i remont budynków Stowarzyszenia oraz działań prowadzonych na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Składamy serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej za udział w tej akcji. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz mogliśmy pomóc.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas
Dominika Krzyś