„Dzień Dobra Caritas 2024” – oficjalna lista uczestników

Przygotowania do Dnia Dobra, który będzie miał miejsce 05 kwietnia 2024 r. w Zamościu pod hasłem #obDARowani zaczęły się na dobre. Każdy z nas został OBDAROWANY wieloma talentami i dzięki nam wszystkim #dobrajestwiecej!
W tym roku święto patronalne, które przypada w Niedzielę Miłosierdzia chcemy obchodzić aktywnie, na sportowo.
Zaczynamy o godz. 9.30 uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem Ks. Bp. Mariana Rojka w Zamojskiej Katedrze.
Następnie przejdziemy na obiekty OSiR przy ul. Królowej Jadwigi – tam będą rozegrane konkurencje zręcznościowe, sportowe oraz tańce integracyjne.
O godzinie 14.00 zaplanowane jest wręczenie pamiątkowych medali dla wszystkich uczestników.

Szkoły i opiekunowie SKC, którzy w tym dniu będą razem z nami:

1. SKC przy Szkole Podstawowej im. Ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie – Andrzej Sioma.
  2. SKC przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu – Małgorzata Jasek.
  3. SKC przy I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu – Anna Szczygieł.
  4. SKC przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu – Anna Matelak-Peterman.
  5. SKC przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu – Katarzyna Czuchaj.
  6. SKC przy Szkole Podstawowej w Tarzymiechach – Renata Nizioł.
  7. SKC przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim – Agata Samek.
  8. SKC przy Szkole Podstawowej w Horyszowie Polskim im. Stanisławy Baj – Elżbieta Dadia
  9. SKC przy Zespole Szkolno-Przedszkolny w Michałowie – Alina Kramarczuk, Ks. Grzegorz Rebizant.
  10. SKC przy Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu – Kamila Warda-Malucha, Ks. Mateusz Maksim.
  11. SKC przy Szkole Podstawowej im Mieczysława Romanowskiego w Józefowie – Bernadetta Hajzner.
  12. SKC przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim – Joanna Wakoń.
  13. SKC przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie – Bożena Korkosz.
  14. SKC przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Suchowoli – Marek Kaniuk.
  15. SKC przy Szkole Podstawowej w Lipsku – Joanna Konopka.
  16. SKC przy Szkole Podstawowej w Zawalowie – Dominika Krzyś, Ks. Robert Fuk.
  17. SKC przy Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Szewnia Górna – Agnieszka Dziama.
  18. SKC przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Tereszpolu Kukiełki – Jerzy Strzałka.
  19. SKC przy Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiec – Elżbieta Rząd.
  20. SKC przy Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie – Anna Sioma-Krempla.
  21. SKC przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej – Aleksandra Soboń.
  22. SKC przy Zespole Szkół w Sitnie – Ewa Małek.
  23. SKC przy Szkole Podstawowej im. Ks. Zygmunta Pisarskiego w Czarnymstoku – Edyta Miksza.
  24. SKC przy Szkole Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu – Maria Koprowska.
  25. SKC przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim Pierwszym – Małgorzata Łasocha, Ks. Krzysztof Śniosek.
  26. SKC przy Specjalnym Ośrodku Szklono-Wychowawczym w Zamościu – Dorota Koczułap, Renata Bełz, Agnieszka Mazur.
  27. SKC przy Szkole podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu – Urszula Kwiatkowska.
  28. SKC przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Henryka Dobrzańskiego w Hrubieszowie – Siostra Elżbieta Bigaj.
  29. SKC przy Szkole Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Sitańcu – Ks. Sławomir Skowroński.
  30. SKC przy Szkole Podstawowej w Suścu – Ks. Andrzej Niedużak, Patrycja Dudek.