Wolontariusze SKC w Domu Dziecka Nr 2 w Zwierzyńcu

7 XII 2015 r. Członkowie Szkolnych Kół Caritas działających przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju oraz Zespole Szkół Samorządowych w Tereszpolu – Kukiełkach  wraz z opiekunami odwiedzili Dom Dziecka Nr 2 w Zwierzyńcu z okazji św. Mikołaja. Zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie przez panią dyrektor, personel oraz wychowanków. Nasi wolontariusze bardzo szybko nawiązali kontakt z podopiecznymi tego ośrodka poprzez wspólne śpiewy i rozmowy w pokojach dzieci. Niespodzianką był św. Mikołaj, który rozdawał słodkie prezenty dzieciom. Było dużo uśmiechów, radości i szczęścia.

Wśród darów jakie przywieźli wolontariusze były m.in. słodycze z akcji „Podziel się prezentem”, plecaki szkolne, środki czystości i chemiczne (proszki do prania, mydła, ręczniki papierowe, płyny do czyszczenia i do mycia).