Przedświąteczne spotkanie z Członkami Polskiego Związku b. Więźniów Politycznych w Zamościu

W dniu 14 grudnia 2023 roku odbyło się spotkanie opłatkowe Ks. Marcina Jakubiaka- Dyrektora Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Pana Piotra Błażewicza- Przewodniczącego Rady Miasta Zamość oraz Pani Jadwigi Czerw- Wiceprezes Zarządu Okręgowego Zamość z Członkami Polskiego Związku b. Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych Zarządu Okręgowego w Zamościu. Caritas Zamość był współorganizatorem spotkania przy wsparciu środków pochodzących z Fundacji PGE w ramach realizowanego projektu. Wszystkim uczestnikom spotkania przekazane zostały paczki świąteczne z artykułami spożywczymi i chemicznymi.

Podzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie i wspomnienia uczestników- Dzieci Zamojszczyzny sprawiły, iż był to ważny, przedświąteczny czas spędzony razem. Dzieciom Zamojszczyzny, uczestnikom spotkania i ich bliskim- życzymy zdrowych, spokojnych Świąt!

Dziękujemy Fundacji PGE za współpracę i wsparcie tak ważnej dla nas inicjatywy!

“Projekt realizowany w ramach współpracy Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej z Fundacją
PGE”